חופים באילת

אם אתם מתכננים חופשת בטן-גב באילת בטח תשמחו לדעת שיש בעיר כמה חופי רחצה, למשל חוף הנסיכה ממול מלון הנסיכה לשעבר, החוף של מוש בן ארי (או בקיצור החוף של מוש), החוף הדרומי ועוד. אנחנו חושבים שיחסית לקו חוף מצומצם (10 ק"מ בלבד) מדובר בכמות נכבדת של חופי רחצה, אבל גם כאן אליה וקוץ בה.

למעשה, אם אתם מצפים ליהנות מאפשרויות נוספות בחופים אלו מלבד רחצה ובטן-גב אתם צפויים להתאכזב. לכן, בטח תשמחו לדעת שיש באילת חוף אחד שבו ניתן ליהנות מכל העולמות: חוף רחצה חינמי פעיל ומוסדר (כולל שירותי הצלה) בשעות הבוקר ומקום למסיבות חוף בשעות הערב והלילה. למקום קוראים חוף הוילג' וזה הזמן להכיר אותו לעומק.

 

החוף שמאפשר להגשים חלומות

החוף נמצא בקרבת המרינה והחוף הדרומי והאזור שבו הוא נמצא שופץ לאחרונה, כך שאתם נהנים מהמיקום המושלם ומשירותי חוף משודרגים. בחוף תוכלו להגשים כל חלום ולקיים בו ארועים שונים לרבות קבלות שבת, הופעות חיות, אירועי בוקר לכל המשפחה, מסיבות ועוד.

ובטח תשמחו לדעת שבחוף יש מסעדה איכותית עם תפריט מגוון, כך שכל אחד ימצא בתפריט משהו לטעמו תרתי משמע. ועוד לא דיברנו על האווירה המיוחדת בחוף זה שפשוט לא קיימת בחופים אחרים, על הנסיון בתחום האירועים שמשתרע על כמעט 30 שנה ועל הידע והמקצועיות של מפעיליו.

 

אז מה צריך לעשות?

האמת היא שאתם יכולים לבוא וליהנות מחוף הוילג' באילת בלי הזמנה מראש, אבל אם אתם מתכננים לשכור אותו לאירוע מסוים כדאי שתזמינו מקום כמה שיותר מוקדם. הסיבה לכך פשוטה – חוף הוילג' באילת נחשב לחוף האירועים האיכותי ביותר באילת והביקוש אליו רב. לכן, אנחנו ממליצים לצלצל למספר הטלפון 08-637-5410 ולהבטיח את מקומכם.

למעשה, חוף הוילג' באילת הוא פשוט חוף ברמה אחרת, הן בהשוואה לאילת, הן בהשוואה לחופים אחרים בארץ והן בהשוואה לחופים בחו"ל כמו וניס ביץ' בקליפורניה. אז למה לטוס לחו"ל שאפשר ליהנות מכל העולמות בחוף אחד באילת? אתם מוזמנים להגיע לחוף הוילג' ולהיווכח בכך בעצמכם. אז למה אתם מחכים?

Call Now Button
נגישות
//]]>